לייעוץ אישי

שילחו לנו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

לייעוץ אישי 054-2288440

ניהול תיק השקעות באופן עצמאי זו משימה מרתקת, מאתגרת ומספקת אשר יכולה לייצר רווחים עצומים לאורך זמן. בשנים האחרונות משקיעים רבים מזהים את השינויים והיתרונות הרבים ובוחרים לנהל את כספם בעצמם. בניגוד לעבר, בעידן המודרני המידע חינמי ונגיש לכולם בלחיצת כפתור.  

 

ישנם מכשירים פיננסים רבים אשר מיועדים למשקיע הפשוט וחוסכים באופן משמעותי בדמי הניהול היקרים, והאינטרנט מספק חיבור טכנולוגי ישיר ופשוט לברוקרים שונים ברחבי העולם.  

 

בתי השקעות מצידם משקיעים הון עתק במטרה לשכנע אותנו שהשקעות הן לא לכל אחד, שלהם יותר סיכוי "להכות את השוק" מהמשקיע הפשוט ושחייבים להיות מומחים בתחום על מנת לנהל תיקי השקעות.

 

קורס השקעות והצלחה בהשקעות

 

השקעות זה לא פיסיקה גרעינית והצלחה בהשקעות בשוק ההון אינה כה מורכבת.

 

כדברי גורו ההשקעות וורן באפט: ""ההצלחה בשוק ההון לא מחייבת I.Q גבוה במיוחד. מה שנדרש, מעבר לאינטליגנציה ממוצעת,הוא קור רוח ומשמעת כדי לשלוט בדחפים הפנימיים שמכניסים את המשקיעים לצרות".

 

קורס השקעות מקצועי

 

בהשקעה נבונה כל אחד יכול להשיג רווחים גבוהים אם רק ישקיע בסבלנות באופן חכם לאורך זמן.  

האמת היא שגוף מוסדי או קרן גדולה לא יכולים להשיג את התשואות שמשקיע מתוחכם קטן יכול להשיג!

 

זאת מאחר וככל שסכום ההשקעה גדול יותר כך קשה יותר לייצר תשואות גבוהות במיוחד.

 

על מנת להצליח בתחום ההשקעות צריך ללמוד ולהבין את שוק ההון ומספר רעיונות מרכזיים בתחום. כיום יש שפע של מקורות מידע המאפשרים לכל אחד ואחת מאתנו ללמוד את התחום ולקחת את עתידנו בידינו. יש שפע של ספרות מקצועית בתחום, ניתן ללמוד באינטרנט באופן עצמאי. אולם, הדרך הפשוטה והיעילה ביותר היא קורס השקעות בו אנו רוכשים את כל הידע הרלוונטי באופן מובנה ומסודר.

 

קורס השקעות מספק לנו את הידע הדרוש להשקיע את כספנו בעצמנו. ניהול השקעות באופן עצמאי דורש לימוד, ידע והבנה בתחום. בהשקעות השלם גדול מחלקיו! לא צריך להתמחות בתחום אחד בלבד! צריך להבין את מגוון תחומי שוק ההון ברמה סבירה אך יותר חשוב לפתח ראייה מערכתית על שוק!!!

 

הידע מתמקד בהיכרות עם שוק ההון. מהו שוק ההון? מהי בורסה? מהו בכלל כסף? המשך בהכרות עם המכשירים והמוצרים הפיננסים השונים כמו: מניות, אגרות חוב, מדדים, קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל ופנסיה ועוד.

השלב הבא בלימודי השקעות הוא להבין את אופן ההתנהגות של השווקים הפיננסים ומערכות יחסי הגומלין ביניהם.

 

לימוד רעיונות מרכזיים בתחום ההשקעות, לימוד כללים בסיסיים באופן התכנון, הבניה והניהול השוטף של תיק השקעות. אבל הכי חשוב זה ללמוד לנהל את הסיכונים באופן אחראי שהינו תנאי הכרחי להצלחה בתחום.

 

החל משלב זה המשקיע יכול להתחיל לנהל את כספו תוך ראיה ארוכת טווח באופן פסיבי. השקעה פסיבית מתמקדת בהשקעה בשוק הרחב באמצעות שלל מכשירים פיננסים כמו קרנות נאמנות, תעודות סל וקרנות סל.

 

 

משקיעים אשר מעוניינים לעלות לרמה הגבוהה ביותר יבחרו קורס השקעות למתקדמים.

 

שם ילמדו כיצד לנהל את כספם באופן אקטיבי.

 

השקעה אקטיבית או השקעה דינמית היא השקעה בחברות ספציפיות. לשם כך צריך רמת מומחיות גבוה ויכולת לקרוא ולנתח דוחות כספיים של חברות במטרה למצוא את החברות הטובות ביותר ולמקד את ההשקעה בהן.

 

קורס השקעות יכול להעניק לנו את כל הידע התיאורטי הרלוונטי. אך כמו כל תחום אחר שאנו לומדים בחיינו גם בשוק ההון אין טוב מניסיון בשטח. הניסיון הוא דבר אשר נרכש מעשייה.

 

ניסיון בשוק ההון נרכש בהדרגה לאורך זמן באופן מעשי מעצם ההשקעה. ולכן ככל שנתחיל להשקיע מוקדם יותר כך נתחיל לצבור את הניסיון המתבקש בתחום וניקח את עתידנו בידינו.

 

אם אתם חושבים שהמחיר של השכלה יקר תבדקו את המחיר של בורות.

 

אם התעניינת בתחום של לימודי השקעות הגעתם למקום הנכון.