לייעוץ אישי

שילחו לנו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

לייעוץ אישי 054-2288440

בעידן המודרני זו לא זכות אלא חובה על כל אחד ואחת מאתנו להכיר את שוק ההון.

בין אם אנו יודעים זאת או לא הכסף של כולנו מושקע בשוק ההון דרך קופות הפנסיה, קרנות השתלמות וקופות הגמל. זאת הסיבה שלימודי שוק ההון וגם לימודי השקעות בשוק ההון הינם תחום לימודים כל כך פופולרי.

שוק ההון הוא רחב היקף וכולל בתוכו מגוון רחב של תחומים. שוק ההון אינו מסובך כמו שהוא נשמע. למרות כל ההילה שיש סביב מנהלי ההשקעות, כיום כל אחד יכול להשקיע את כספו בחכמה. כל מה שצריך הוא ידע מתאים. ידע הוא דבר נרכש שכל אחד יכול לרכוש אם יקדיש מעט זמן ללמוד את התחום. בשוק ההון יש מספר רעיונות בסיסיים שהבנתם מאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו להשקיע את כספנו בחכמה ולייצר רווחים נאים לאורך זמן.

אנשים רבים אשר פונים לתחום לימודי שוק ההון עומדים בפני שוקת שבורה ורובם אינם יודעים כלל מה הם רוצים, צריכים או מחפשים. רובם פשוט פונים למכללות השונות שמציעות לימודי שוק ההון, וסומכים עליהם שיספקו את הידע המבוקש. המכללות ברובן מציעות לתלמידים את הקורסים הכי משתלמים למכללות שאינם בהכרח הקורסים שהתלמידים צריכים.

לימודי השקעות בשוק ההון - קורס מסחר בשוק ההון

מרבית המכללות של קורס בשוק ההון או לימודי שוק ההון משווקות את עצמן בהבטחות לרווחים גבוהים בזמן קצר. לצורך כך מכוונות את תלמידיהם לתחום המסחר בבורסה שהוא ללא ספק התחום הכי מסעיר ומרגש בשוק ההון. למי מאתנו לא היה את החלום של לשבת מספר שעות ביום מול מסך המחשב ולייצר רווח של מאות דולרים בכל יום.

 

תחום המסחר בבורסה שונה בעיקרו מ- לימודי השקעות בשוק ההון. מסחר בבורסה הינו תחום קשה ותובעני המושתת על ביצוע עסקאות קניה ומכירה של ניירות ערך שונים בתדירות גבוהה. סוחר ממוצע יכול לבצע מספר עסקאות מסחר ביום, כלומר לקנות ולמכור ניירות ערך שונים במהלך יום המסחר.  למכללות ללימודי שוק ההון יש אינטרס כלכלי מובהק בלימודי מסחר בשוק ההון במקום לימודי השקעות בשוק ההון מאחר ובתום קורסי המסחר התלמידים שרוצים להגשים את חלום ההתעשרות המהירה מבקשים ליישם את הידע שרכשו וממהרים לפתוח חשבונות מסחר אצל הברוקרים השונים.

 

תחום המסחר בבורסה הינו מאוד דינמי בו הסוחרים מבצעים מספר רב של פעולות קניה ומכירה בבורסה. הברוקרים השונים מתפרנסים מעמלות המסחר שנגבות בעבור כל עסקה, כלומר עמלות מסחר על כל פעולה של קניה או מכירה שהסוחרים מבצעים.  ברוב המקרים הברוקרים משלמים למכללות שהפנו אליהם את הסוחרים חלק מהעמלות שהם גובים מהסוחרים שמצטבר לסכום גבוה לאורך הזמן.

קורס בשוק ההון

האמת היא שמסחר הינו מקצוע לכל דבר אשר דורש השקעה של זמן רב, ניסיון ולימוד והבנה מעמיקה של התחום. הסטטיסטיקה מוכיחה באופן חד משמעי שמרבית הסוחרים המתחילים מפסידים את כספם בזמן קצר. זה בדיוק כמו ללמוד רפואה בקורס ערב של 12 שיעורים ומשם לקפוץ ישר לעבוד בחדר מיון בבית חולים גדול. ברור שלתלמיד שמסיים קורס מסחר בסיסי אין מספיק ידע, כלים וניסיון על מנת להצליח בתחום הקשה.

 

בניגוד מוחלט לתחום המסחר, תחום לימודי שוק ההון הוא תחום שונה לחלוטין שכל אחד מאתנו חייב להכיר ולהבין. בין אם הוא או היא מעוניינים לנהל את כספם בעצמם או בין אם הם מעוניינים לעקוב ולפקח אחר כספם אשר מנוהל בידי המומחים. השקעות זה תחום פחות סקסי ומסעיר, הרבה יותר קל ופשוט שאינו דורש התעסקות יום יומית.

 

בהשקעות אנו מתמקדים בטווחי השקעה יותר ארוכים. אנו משקיעים את כספנו באמצעות רכישת חלק מעסקים טובים ורווחיים. בדיוק כמו כל השקעה בעסק אחר בין אם זו השקעה בחנות, קיוסק או פלאפל רק שבהשקעות בשוק ההון אנו משקיעים בחברות גדולות, יציבות ורווחיות באמצעות רכישת מניות שמאפשרות לנו להיות שותפים בבעלות על החברות.

למה דווקא קורס בשוק ההון

משקיעים רבים שמבינים את שוק ההון ומנצלים את הידע בתחום להשקעה לטווחי זמן ארוכים יותר מצליחים לייצר הכנסות גבוהות לאורך זמן.

 

בנוסף תחום ההשקעות הוא פשוט וקל בו יש למשקיע החכם סיכויי ההצלחה גבוהים להשגת רווחים נאים לאורך זמן. קורס בשוק ההון יכול לתרום לכם להבין זאת.

 

יתרון נוסף הוא שהשקעה חכמה אינה דורשת להקדיש זמן רב להתעסקות בתחום ועדיין לייצר רווחים נאים לאורך זמן.  אם בתחום המסחר מרבית הסוחרים המתחילים מפסידים את מירב כספם, בתחום ההשקעות רוב המשקיעים מרוויחים והרבה לאורך זמן.

 

מחפשים קורס בשוק ההון מקצועי ולא מוצאים ? אנחנו בדיוק המקום שחיפשתם.