לייעוץ אישי

שילחו לנו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

לייעוץ אישי 054-3070009

הכנסה פאסיבית משוק ההון

מטרת הקורס היא לאפשר לכם להפוך לבעלי הכנסה פאסיבית משוק ההון ובמהלכו תקבלו: • ידע תיאורטי ויישומי ליצירת תיק השקעות פאסיבי • היכרות עם שלל המוצרים והמכשירים הפיננסיים השונים • הבנה כיצד לתכנן תיק השקעות המותאם לכם אישית • יכולת להרכיב בפועל תיק השקעות בהתאם לתכנון שיצרתם • מיומנות בתחזוקה (הכמעט אפסית) של התיק לאורך חיי ההשקעה

המרצה: מר עידו חדד
עדכון אחרון: 3/2018
דרישות קדם: יסודות שוק ההון
הכנסה פאסיבית משוק ההון
299
448
14 ימים החזר כספי מובטח
כולל:
13:56 שעות של שיעורי וידאו מקצועיים
תמיכה צמודה ל 12 חודשים
צפייה ממחשב, טאבלט או סלולרי
בניית תוכנית לימודים אישית
יש לך קופון?

תוכן הקורס

hh:mm
פרק 1 מבוא להשקעות פאסיביות
הבסיס של יצירת הכנסות פאסיביות משוק ההון - איך לבנות תיק השקעות פעם אחת ולהרוויח ממנו כסף לאורך שנים כמעט בלי לעבוד עבורו. בפרק נלמד מהי השקעה פאסיבית, ננתץ את המיתוסים הנפוצים על השקעות בבורסה, נכיר את סוד ההצלחה בהשקעות, נגלה את מכשירי ההשקעה הפאסיבית ונבין את יתרונות ההשקעה הפאסיבית.
פרק 2 מבוא לשוק ההון
בפרק הזה נלמד איך עובד השוק שמרוויח עבורך כסף מ... הכסף שלך, מה ההבדל בין השקעה בשוק ההון לבין הימורים, מהו משקיע מתוחכם וכיצד הוא פועל וכיצד לתכנן ולהתנהל בצורה פיננסית חכמה.
פרק 3 מכשירים פיננסיים
זה הזמן להכיר את הכלים שבאמצעותם הכסף שלך גדל בצורה פאסיבית - מניות, אג"ח, מק"מ, מדדי מניות, קרנות ותעודות. ונלמד איך השוק מתנהג לאורך מחזור חייו.
פרק 4 מושגי יסוד בהשקעות
בפרק הזה נלמד כיצד למדוד אם ההשקעה שלנו טובה ואיך להפוך אותה לבטוחה. נכיר מהי תשואה מצטברת בתיק ההשקעות, את עקרון התשואה מול סיכון בתיק, ואת השלשה שהופכת את ההשקעה לחסר-סיכון: טווח ההשקעה, פיזור ההשקעה וגיוון ההשקעה.
פרק 5 תכנון תיק השקעות
איך להתאים את התיק למטרות ההשקעה – האם ההשקעה היא לפנסיה או למימון הלימודים לילדים או שאולי לרכישת דירה? בפרק הזה נלמד תכנון פיננסי, התנהלות פיננסית נבונה, אופק ההשקעה, אופי המשקיע, צפי ההשקעה, גורמים מאקרו-כלכליים, תמהיל התיק, הקצאת נכסים ומס רווחי הון.
פרק 6 אפיקי ההשקעה
יש הרבה דרכם להשקיע – אבל רק אחת שמתאימה לך. בדומה לרכב - כולנו רוצים להגיע מכאן לשם אבל יש מי שיעשו את זה במכונית משפחתית או ב- SUV, אחרים יבחרו ברכב ספורט או במכונית יוקרה. בפרק הזה נציג בפניך את אפיקי ההשקעה הקיימים כדי שיתאפשר לך לבחור את המתאים ביותר עבורך.
פרק 7 הרכבת תיק ההשקעות
איך לבנות ולממש את התכנון שעשית בפרק 5 – איך קונים מניות, אג"ח וכד' ומרכיבים תיק השקעות בפועל. בניית התיק, חלוקת הכספים, תכנית העבודה, תזמון הכניסה לשוק, כניסה בשלבים למדדים, מיצוע עלות, ספר הפקודות, סוגי הפקודות וביצוע העסקאות בפועל.
פרק 8 תחזוקת תיק ההשקעות
כיצד לנהל תיק השקעות פסיבי באופן פשוט וחכם? מהו איזון תיק ההשקעות ? מתי למשוך רווחים בתיק השקעות פסיבי? האם ניתן לאזן את תיק ההשקעות באמצעות הפקדות חדשות?
פרק 9 בונוס - פסיכולוגיית ההשקעות
כל משקיע מקצוען יאמר לכם - השקעות הן עניין של 10% ידע ו 90% פסיכולוגיה. רוב אלו שמפסידים כסף בשוק ההון עושים זאת בגלל שאין להם את החוסן המנטלי הדרוש כדי לעמוד בהחלטות ובתכנון שהם קבעו לעצמם. השוק מייצר לחצים גם בעת גאות וגם בעת משברים. המצליחים הם אלו שיודעים להמשיך במימוש האסטרטגיה שקבעו לעצמם מראש ולא נכנעים ללחצים הללו. בפרק הזה תלמדו כיצד לבנות חוסן מנטלי על פני זמן שיגן עליכם מעצמכם ויאפשר לכם להרוויח לפי התכנון: פסיכולוגית ההשקעות, מעורבות רגשית בהשקעות, השפעות מנטליות, אפקטים התנהגותיים, התמודדות, אימון מנטלי והתנהלות מנטלית.

בדרך כלל נקנה עם


הכנסה פאסיבית משוק ההון

ללמוד איך לתת לבורסה להרוויח בשבילך. מתאים למי שמחפשים תשואות סולידיות לטווח ארוך ובסיכון נמוך.


המרצה: מר עידו חדד
299 ₪

השקעות אקטיביות למתחילים

לנצח את השוק שנה-אחר-שנה. מתאים למי שמחפשים לייצר תשואות גבוהות ומוכנים לעבוד קצת בשביל זה ולקחת את הסיכון הגבוה שכרוך בכך.


המרצה: מר עידו חדד
299 ₪

סה"כ: 2,480 ₪  598 ₪